Rychlá a spolehlivá online půjčka

Více než
100 000
spokojených klientů v ČR vložilo důvěru do našich služeb a využilo možnosti vzít si u nás úvěr.

Rychlá půjčka od ÚVĚRKA.CZ je skutečná příležitost získat půjčku online v nejkratších termínech. Poskytujeme úvěry získané odesláním online žádosti, ve výši od 20 000 do 40 000 Kč se splatnosti do 1 roku. S využitím služby půjčka ihned můžete žádost také podat online přímo na našich webových stránkách. Neváhejte naši službu vyzkoušet.
 • Bezpečnost
  a spolehlivost

  U nás si můžete být jistí, že jste v bezpečí. Vaše údaje chráníme a vaši žádost pečlivě posoudíme. Více než 100 000 spokojených klientů v ČR vložilo důvěru do našich služeb a využilo možnosti vzít si u nás úvěr.

 • 5let

  Na
  trhu

  Na Českém trhu působíme více jak 5 let. Jsme členové APNÚ (Asociace Poskytovatelů Nebankovních Úvěrů). Jsme také součástí společnosti FinTech – UAB Aventus Capital - jednoho z největších mezinárodních poskytovatelů bankovních úvěrů. Společnost působí v 8 zemích světa a drží se stabilně na předních pozicích a to jak objemem zpracovaných úvěrů, tak i svým osobitým a diskrétním přístupem ke klientům. Stále rosteme a chystáme se vstoupit na nové trhy.

 • Individuální
  přístup

  Díky kvalifikovaným a školeným zaměstnancům získáte navíc nadstandardní zákaznický komfort. Zajímáme se o vaše potřeby, chceme splnit Vaše přání a zbavit Vás starostí.

 • Dostupnost
  online 24h

  Rychlost je pro nás na prvním místě. O úvěr si můžete zažádat 24h 7 dní v týdnu a Vaše žádst bude přednostně zpracována na počátku nejbližší pracovní doby. Pokud si přejete pomoci, jsou Vám k dispozici vstřícní operátoři našeho zákaznického centra, kteří okamžitě reagují. S naší online půjčkou můžete mít peníze na účtě i do 24 hodin.

Úvěrka.cz si bere krátké prázdniny, ale nezoufejte, na Půjčka7.cz Vám rádi půjčíme 1 000 Kč - 15 000 Kč, pro věrné klienty dokonce až 20 000 Kč se splatnosti do 28 dnů.